Weryfikacja wiedzy uczniów, to nieodłączny element pracy nauczyciela. Podczas II spotkania sieci współpracy i samokształcenia "Zdalnie i stacjonarnie – nowe technologie w pracy nauczyciela" zaprezentujemy dwa narzędzia, pozwalające nie tylko przeprowadzić proces monitorowania w sposób bardziej angażujący, motywujący, ale też efektywny. Samosprawdzające się karty pracy i testy, od razu po wypełnieniu, przekażą uczniowi informację zwrotną o poprawności udzielonych przez niego odpowiedzi. Różnorodność narzędzi pozwoli nam zaskoczyć uczniów i ze stresującej czynności stworzyć element "zdrowego dreszczyku", motywującej grywalizacji, bezpośrednio wpływającej na utrwalanie wybranych treści.

Na spotkanie zapraszamy we wtorek 8 grudnia w godz. od 15:30 do 17:45. Będzie ono realizowane z wykorzystaniem Google Meet. W programie spotkania:

  • "Sprawdzian online w TestPortal" - Anna Szeląg (WMODN w Elblągu)
  • "Interaktywne karty pracy w LiveWorksheets" - Aleksandra Olbryś (WMBP w Elblągu)

Sieć współpracy i samokształcenia została zorganizowana i jest prowadzona przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu i Warmińsko-Mazurską Biblioteka Pedagogiczną w Elblągu. Udział w spotkaniach sieci współpracy i samokształcenia jest bezpłatny.

Formularz rejestracyjny na spotkanie.

Serdecznie zapraszają koordynatorki sieci
Aleksandra Olbryś – Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna w Elblągu

Anna Szeląg – Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu