Jeśli interesujesz się Genial.ly i chcesz zacząć tworzyć własne materiały, to nasza najnowsza propozycja jest dla Ciebie. Kurs "Genial.ly dla początkujących" został stworzony po to, aby wprowadzić Cię krok po kroku w pracę z tym genialnym narzędziem.

 

Genial.ly zyskało dużą popularność wśród nauczycieli, którzy tworzą interaktywne prezentacje, quizy, escape roomy, a nawet gry planszowe. To narzędzie pozwala uporządkować materiały potrzebne do przeprowadzenia lekcji zdalnej, a dzięki opcjom animowania, treści są przekazywane w sposób atrakcyjny dla ucznia.

O tym, co jeszcze decyduje o wyjątkowości tej aplikacji, dowiesz się podczas kursu "Genial.ly dla początkujących". W trakcie pierwszego spotkania pomożemy Ci opanować podstawowe umiejętności. Omówimy najważniejsze funkcje, które są dostępne w Genial.ly oraz możliwości, jakie dają. Pokażemy jak pracować z gotowym szablonem i tworzyć własne prezentacje. Podczas webinaru dowiesz się również gdzie szukać gotowych materiałów edukacyjnych przygotowanych w Genial.ly przez innych nauczycieli. A gdy opanujesz już podstawy, ruszymy dalej!

Szkolenie jest adresowane do nauczycieli wszystkich etapów edukacyjnych i odbędzie się 14.12.2020 (poniedziałek) w godz. od 15:30 do 17:45 z wykorzystaniem Google Meet.

Formularz rejestracyjny na szkolenie