logo6Szanowni Państwo,
Włączając się w proces wspomagania szkół i placówek oświatowych oddajemy w Wasze ręce informator z propozycjami form doskonalących, które Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna w Elblągu przygotowała na rok szkolny 2016/2017.

Zachęcamy Państwa do udziału zarówno w formach realizowanych w sposób tradycyjny w pracowni komputerowej, jak i w niezwykle wygodnej formie zdalnej prowadzonej na platformie e-learningowej Bibliotecznego Centrum Zdalnej Edukacji.

Wśród proponowanych przez nas szkoleń dominują te z zakresu wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnej w działaniach szkoły. Poprzez prezentację narzędzi do wykonywania interaktywnych i multimedialnych materiałów edukacyjnych pragniemy Was zainspirować do nowych pomysłów na pracę z uczniami. Będziemy również zachęcać do sięgnięcia po popularne gry i zabawy wspierające nauczanie/uczenie się uczniów.

W roku szkolnym 2016/2017 Biblioteka Pedagogiczna w Elblągu planuje zorganizować i prowadzić sieci współpracy i samokształcenia:

  • dla nauczycieli bibliotekarzy szkolnych,
  • dla nauczycieli religii,
  • dla nauczycieli przyrody,
  • „Biblioterapia na języku polskim i godzinie wychowawczej”,
  • „Rozwijanie kompetencji informatycznych dzieci na I etapie edukacyjnym”.

Życząc Państwu w nowym roku szkolnym sukcesów pedagogicznych i satysfakcji z wykonywanej pracy zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do wzięcia udziału w zajęciach.

 

Okładka informatora

Informator PDF