Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Już w najbliższy poniedziałek, 13 marca zapraszamy nauczycieli na spotkanie informacyjne dotyczące konkursu „Ten Geniallny Kopernik!”. Spotkamy się na platformie Google Meet. Początek o godz. 16.

Ogólnopolski konkurs „Ten Geniallny Kopernik!” jest realizowany w ramach obchodów Roku Mikołaja Kopernika. Jeśli lubisz Genially, chcesz stworzyć coś ciekawego, a przy okazji uczcić 550. rocznicę urodzin znanego astronoma, to ta propozycja jest dla Ciebie. Weź udział w konkursie i koniecznie zachęć do tego swoich uczniów.

Podczas spotkania online opowiemy o tym, jak będzie przebiegał konkurs i przybliżymy jego regulamin. Zainteresowanym nauczycielom przekażemy również materiały, które mogą być przydatne podczas tworzenia prac konkursowych.

Chęć udziału w spotkaniu należy zgłosić przez formularz:  https://forms.gle/ZYMBeEmbS6FhfTGA8. Link do spotkania zostanie przesłany w poniedziałek (13 marca) na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail.

Dołącz do spotkania i dowiedz się więcej o naszym konkursie. Będziemy również wdzięczni, jeśli przekaż informację o spotkaniu innym nauczycielom, którzy mogą być zainteresowani konkursem. Do zobaczenia online!

Skip to content