Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Szukasz narzędzia, które sprawi, że Twoje prezentacje będą ciekawsze? Nie wiesz jak zaangażować uczniów podczas lekcji, albo urozmaicić swoje wystąpienie podczas konferencji? Weź udział w kursie, na którym pokażemy Ci jak pracować z aplikacją Mentimeter. Nowa edycja rusza już 17 kwietnia 2023.

Mentimeter to narzędzie do tworzenia prezentacji z ankietami i quizami. Dzięki tej aplikacji w łatwy sposób poznasz opinię uczniów na dany temat lub sprawdzisz co zapamiętali z lekcji. Jeśli prowadzisz szkolenia lub często występujesz publicznie, możesz również wykorzystać Mentimeter jako atrakcyjny przerywnik, który zaktywizuje słuchaczy.

Kurs jest realizowany w formule hybrydowej. Uczestnicy realizują zadania na platformie Moodle oraz uczestniczą w jednym spotkaniu szkoleniowym z trenerem na platformie Google Meet.

Aby zapisać się na kurs, należy założyć konto na platformie e-learningowej – moodle.wmbp.edu.pl. Po zalogowaniu się na platformie wybieramy kategorię kursów „Prezentacje online”, a następnie z listy wybieramy kurs „Tworzymy angażujące prezentacje w Mentimeter”. Po pojawieniu się komunikatu potwierdzamy naszą wolę zapisania się na ww. kurs).

Zapisy są prowadzone do dnia rozpoczęcia kursu lub do wyczerpania miejsc.

Skip to content