Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dziś w cyklu „Serie na serio” książki duetu Susan Verde i Peter H. Reynolds., które są idealnym narzędziem do nauki miłości, empatii i dbania o siebie.

W naszych zbiorach znajdziesz:

Ja, joga. „Zamykam oczy i robię miejsce w myślach i sercu, żeby tworzyć i śnić.” Słowo „joga” oznacza jedność. To unikalny, ale i prosty sposób na wyciszenie się i uspokojenie. „Ja, joga” zainspiruje czytelników w każdym wieku. Zawiera dostosowane do dzieci instrukcje praktykowania jogi, aby wzmocnić ciało, uspokoić umysł i rozbudzić wyobraźnię. (Opis pochodzi od wydawcy)

Ja, miłość. Celebracja miłości i współodczuwania. Susan Verde i Peter H. Reynolds oddają czytelnikom trzecią książką w bestsellerowej serii. Celebrując miłość we wszystkich jej postaciach, zachęcają młodych czytelników, aby spojrzeli do wewnątrz siebie, kiedy będą się bać. Bo miłość pozwala nam działać ze współczuciem i życzliwością, żyć z wdzięcznością i dbać o siebie poprzez praktykowanie miłości do siebie samych. (Opis pochodzi od wydawcy)

Ja, człowiek. Bycie człowiekiem oznacza pełnię możliwości. Uczymy się, marzymy, zachwycamy światem wokół. A czasem popełniamy błędy, boimy się, czujemy smutek. Tym razem, autorzy próbują pokazać, co to znaczy być człowiekiem, czym jest empatia i jak możemy dokonywać w życiu dobrych wyborów. (Opis pochodzi od wydawcy)

Ja, akcja. Czy jedna osoba może coś zmienić w świecie? Czy jedno dziecko może to zrobić? Wszystko zaczyna się od pierwszego kroku. Jedno nasiono zapoczątkuje cały ogród, jedna nuta to początek pięknej melodii, jedna wyjęta cegła zacznie burzyć mur. „Ja, akcja” to wezwanie dzieci do działania, zachęcające je do zabrania głosu, wyciągnięcia ręki i zrobienia tego pierwszego kroku. Książka zawiera przewodnik po medytacji i ćwiczenia z autorefleksji. Fantastyczny duet, Susan Verde i Peter H. Reynolds, tym razem próbują pokazać, co to znaczy być aktywistą, na czym polega zmiana i jak możemy dokonywać w życiu dobrych wyborów. (Opis pochodzi od wydawcy)

Zapraszamy do wypożyczalni.

Skip to content