Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dziś w cyklu “Serie na serio” historie o odkrywaniu świata uczuć autorstwa duetu – Tina Oziewicz i Aleksandra Zając, które znajdziesz w naszych zbiorach.

Co robią uczucia? Zaskakująca książka obrazkowa o uczuciach i nie tylko. Co robią uczucia, kiedy ich nie czujemy? Jakie hobby może mieć tęsknota? Kto dotrzymuje towarzystwa spokojowi? Czemu najchętniej oddaje się zawiść? Co sprawia przyjemność smutkowi? Gdzie najlepiej czuje się wstyd? Jak odpoczywa odwaga? Lapidarny poetycki tekst Tiny Oziewicz w połączeniu z dowcipnymi ilustracjami Aleksandry Zając wzrusza, działa na wyobraźnię i skłania do myślenia. (Opis pochodzi od wydawcy)

Co lubią uczucia? Nostalgia przez cały rok czeka na chwilę, gdy będzie mogła zdjąć z szafy pudełko z ozdobami choinkowymi. Cierpliwość lubi Spokój, a Spokój lubi zapach konfitur. Wdzięczność chętnie wraca do dobrych chwil…
Na pewno znacie te uczucia. Z poprzedniej książki mogliście się dowiedzieć, co robią, kiedy mają wolne. Teraz możecie poznać je bliżej. Z kim się przyjaźnią? Czego się obawiają? Co sprawia im największą przyjemność? Poetycki tekst Tiny Oziewicz w połączeniu z dowcipnymi ilustracjami Aleksandry Zając wzrusza, działa na wyobraźnię i zaprasza do rozmów o tym, co kryje się w każdym z nas. (Opis pochodzi od wydawcy)

Co uczucia robią nocą? Co dzieje się w świecie uczuć nocą? Kontynuacja bestsellerowych książek „Co robią uczucia?” i „Co lubią uczucia?”. Małe, pękate, puchate, długouche, ogoniaste, z oczami jak koraliki. Co to za stworki? Na pewno je znacie! To uczucia. Co robią nocą? Śpią? Niektóre tak. Na przykład Szczęście ma głęboki sen. W łóżkach? O, niekoniecznie! Beztroska śpi w hamaku. Są też takie uczucia, które nie mogą zasnąć. I mnóstwo takich, które nie chcą spać, bo mają ciekawsze zajęcia! Poetycki, pełen uważności i czułości tekst Tiny Oziewicz w połączeniu z pełnymi wdzięku ilustracjami Aleksandry Zając wzrusza, zachęca do refleksji i zaprasza do empatycznego przyjrzenia się temu, co czujemy. (Opis pochodzi od wydawcy)

Zapraszamy do wypożyczalni.

Skip to content